Fenky

 

Jedinou fenkou v aktivním věku je Ami - Ambra Rena Beretyna. Je to fenečka z našeho vlastní odchovu, první z prvních štěňátek Reny, jediná holčička z vrhu, narozená 14. 4, 2014. Amička je krásná temperamentní psí dáma, která po obou svých rodičích zdědila velký pracovní talent a i předpoklad krásy. Je Českou šampionkou, na jedná z našich dvou sloveských výstav získala V2, resCAC, má složeno OVVR, KPZ (lovecká upotřebitelnost na drobnou zvěř) a KSVZP, LZ, společně jsme absolvovaly také WT třída E, na podzim se účastníváme honů na drobnou zvěř i na kachny.

 

Ami

Ambra Rena Beretyna

Český šampion

14. 4. 2014

 

Naše veteránky:

- Seniorkou, užívající si zaslouženého spokojeného stáří je Bety - Queenelisabeth Waterfriend. Přestože už je věkem "důchodkyně" miluje krátké vycházky. Bety svou šikovnost, fyzickou kondici a radost z práce dokázovala do vysokého věku, mimo jiné i úspěšným zvládnutím všestranných zkoušek ve dnech 23. a 24. 8. 2014, ve věku 10,5 let. I o rok později, v 11,5 letech jsme s Bety skončily na podzimních zkouškách nanečisto na 2. místě z 9. psů. V roce 2015 jsme s Bety splnila všechny podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion. V roce 2017 prodělala mrtvičku, úspěšně se rekonvelescentovala a nyní si užívá pohodu s ostaními našimi psíky 

- Rena - Rena Joy Ithaka Bohemia "U". Renka se ke mě dostala po úvodních životních peripetiích až ve věku 2,5 let. S loveckým výcvikem i s výstavami jsme obě začínaly od počátku. Protože je moc šikovná a učenlivá, povahově skvělá, propracoval jsme se za tu krátkou dobu přes zkoušky podzimní, vodní práce, lesní zkoušky až ke splnění mety nevyšší, klubovým všestranným zkouškám, po jejich úspěšném složení jí ke jménu přibyl přívlastek "U", všestranný pes. V žertu tomu říkám psí inženýrský titul. Kromě loveckých disciplín má Rena složeny i canisterapeutické zkoušky. V roce 2018 Renka dovršila 8 let a stala se také veteránkou.

 

 

Rena

Rena Joy Ithaka Bohemia "U"

10.5.2010

 

 

 

 

 

 

 

Bety
Queenelisabeth Waterfriend                        
Český veterán šampion

4.5.2004