Fenky

Seniorkou, užívající si zaslouženého spokojeného stáří je Bety - Queenelisabeth Waterfriend. Přestože už je věkem "důchodkyně" miluje vycházky, vodu a aportování a snaží se mi vždy dokázat, že je stejně šikovná a vytrvalá jako mladší fenky, Rena a Ambra. Bety svou šikovnost, fyzickou kondici a radost z práce dokázala i úspěšným zvládnutím všestranných zkoušek ve dnech 23. a 24. 8. 2014 - v jejím věku 10,5 let. I o rok později, v 11,5 letech jsme s Bety skončily na podzimních zkouškách nanečisto na 2. místě z 9. psů. V loňském roce jsme s Bety také s Bety splnily všechny podmínky pro udělení titulu Český veterán šampion.

Rena - Rena Joy Ithaka Bohemia "U". Renka se ke mě dostala po úvodních životních peripetiích až ve věku 2,5 let. S loveckým výcvikem i s výstavami jsme obě začínaly od počátku. Protože je moc šikovná a učenlivá, povahově skvělá, propracoval jsme se za tu krátkou dobu přes zkoušky podzimní, vodní práce, lesní zkoušky až ke splnění mety nevyšší, klubovým všestranným zkouškám, po jejich úspěšném složení jí ke jménu přibyl přívlastek "U", všestranný pes. V žertu tomu říkám psí inženýrský titul. Kromě loveckých disciplín má Rena složeny i canisterapeutické zkoušky.

14.4.2014 nám do naší "smečky" přibyla další členka. Je to fenečka z našeho vlastní odchovu, první z prvních  štěňátek Reny, jediná holčička z vrhu, Ami - Ambra Rena Beretyna. Amička je krásná temperamentní psí slečna, která po obou svých rodičích zdědila velký pracovní talent a i předpoklad krásy. Prozatím máme složeny OVVR, PZ (lovecká upotřebitelnost na drobnou zvěř) a SVZP, ve výcviku pokračujeme.

 

Rena

Rena Joy Ithaka Bohemia "U"

10.5.2010

 

 

 

 

 

 

 

Bety
Queenelisabeth Waterfriend                        
Český veterán šampion

4.5.2004

 

 

 

 

 

                                                    

 

 

 

    

 

                                        

 

               

       

 

                                   

 

        

                         

 

 

 

 

                                                                

 

                                                                                                            

 

  

 

 

 

 

                                                               

  

Ami

Ambra Rena Beretyna

Český šampion

14. 4. 2014